Fotogalerie

Něco pro inspiraci...............Wink více vlevo v liště.


Šperky jsou vždy ručně vyráběným originálem. Pokud jsou navíc označeny "original" existují pouze jen v jednom kuse, který vidíte a druhý stejný nepotkáte, čemuž odpovídá i cena. U ostatních šperků se může jednat o menší množství podobných, ale nikdy stejných kusů z jedné vzorové kolekce. Jejich počet závisí na množství použité základní suroviny(vzoru). Vlastní vzor je originální, neboť je to ruční práce a nelze vytvořit přesnou kopii, neboť i když dva dělají totéž, není to totéž. I když se to někdy na první pohled může zdát. A to je to, co mě na tomhle tvoření nepřestává fascinovat.

Pokud se vám zde nějaký šperk zalíbí natolik, že byste jej chtěla vlastnit, nebo někomu darovat, neváhejte a kontaktujte mě. Pokud již nebude prodaný můžeme se domluvit k oboustranné spokojenosti.

Máte-li vlastní představu co do tvaru a barevné kombinace, potřebujete šperk k novým šatům, nebo chcete ladit s kočárkem...a nebo chcete prostě to co nikdo nemá? Kontaktujte mě a já se pokusím zpracovat vaši představu do vyjímečného šperku pro vyjímečnou ženuSmileDecoupage - oblíbená technika, která se ve vlnách vrací. Já jsem ji opustila v momentě zjištění, že je kolem mě "přeubrouskováno", neboť jsem omezená technologií a nabídkou vzorů, kterou jsem posunula až na dekoraci stěn a nábytku. Nicméně je to také svým způsobem tvořivá záležitost a možná se k ní vrátím v některém z mých kurzů o které opět začíná být zájem.


Windowart - neboli slupovací barvy na sklo s jejichž pomocí lze vytvářet obrázky na prosklené plochy, skleničky i dózy