O MĚ


Jsem grafička, výtvarnice i trošku více... :)

Lektorkou výtvarných kurzů jsem se stala vlastně kvůli kamarádkám, které se chtěly naučit vyrábět krásné šperky, dekorace, obrázky a spoustu dalšího, co vytvářím já.

Původně jsem vystudovala obor užitá grafika a výstavnicví, ale již přes 30 let se profesionálně zabývám grafikou převážně reklamní.

Pro své klienty navrhuji nejen loga a celý firemní styl, ale radím jim i v jejich zviditelnění se a reklamní strategii. Specializuji se na drobné začínající podnikatele a menší firmy, kde mohu uplatnit osobní přístup, kterému dávám vždy přednost. Dokáži pro ně sama vyrobit, nebo zajistit, všechno kolem prezentace jejich firmy. Od vizitek, přes veškerou reklamní grafiku, letáčky, firemní štíty, etikety, reklamní předměty, velkoplošné reklamy až třeba po realizaci výstavy.

Mým celoživotním koníčkem jsou různé výtvarné a řemeslné činnosti. Pro sebe, ale i pro své zákazníky a přátele vyrábím nejrůznější dekorace, šperky a oděvní doplňky, zařizuji interiéry… Neustále se vzdělávám a objevuji nové a nové možnosti a technologie pro kreativní tvorbu.

V posledních letech mě "učarovala" polymerová hmota, která se na čas stala koníčkem číslo jedna.

Má práce je mým koníčkem a koníček prací. Tvořím "v napojení" a srdcem...

„Mé kurzy jsou o vzájemném sdílení, obohacení se novými zkušenostmi, navázání nových přátelství, setkávání a hlavně o duševní pohodě a relaxaci...“

„Tvůrčí duch je v každém z nás, pojďme ho společně probudit! “